Kultura jest tym, co sprawiło, że człowiek stał się czymś innym niż tylko przypadkowym wydarzeniem w przyrodzie.

Znajdź nas na facebooku

Profesjonalne Kino Objazdowe OUTDOOR CINEMA

Linki do przedsprzedaży wieczornych seansów.

 

 

Hotel Transylwania 2 (2D dubbing PL)

 

https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/hotel-transylwania-2-2d-12439/140795-bilety-na-film

 

 

 

 

Chemia

 

 

https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/chemia-12269/140796-bilety-na-film

 

Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.

 

Rezerwacji biletów (do późniejszego zakupu w kasie kina) można dokonywać telefonicznie, pod nr tel. (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00.

 

Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed startem seansu.

 

Kasa kina czynna w dniu przyjazdu od godziny 17:00

 

 

Hotel Transylwania 2 godz. 19:00

 

Komedia/ familijny/ animacja, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 89 minut, zwiastun: https://youtu.be/Ql2paQhEyMA

 

OPIS

 

- Dracula może i rzeczywiście jest najsłynniejszym potworem świata, ale to tak naprawdę bardzo rodzinny gość – przekonuje Genndy Tartakovsky, reżyser filmu, który za sprawą pierwszej części uczłowieczył nieco stereotypowy obraz Draculi, Frankensteina i ich kolegów „po fachu”.

Pierwsza część „Hotelu Transylwania” stała się światowym fenomenem, zarabiając ponad 350 milionów dolarów; do dziś cieszy się rekordem najlepszego otwarcia września w amerykańskim kinie.

Teraz paka Draka powraca w drugiej części przeboju. Potwory wreszcie trochę odpuściły ludziom i… przestały się ich bać, hotel jest wreszcie otwarty dal wszystkich. – Świat Draka wreszcie wygląda tak, jak powinien – opowiada Tartakovsky – Johnny i Mavis są małżeństwem, a Dracula ma upragnionego wnuka, Dennisa. I tu zaczynają się problemy – czy Dennis jest człowiekiem, czy wampirem? Rodzice, naturalnie, nie przywiązują do tego większej wagi, ale Drak w sekrecie ma nadzieję, że Dennis będzie kontynuował wampirzą tradycję rodu. Boi się, że jeśli Dennis okaże się człowiekiem, Mavis zechce wychować go z dala od Hotelu i świata potworów.

 

CHEMIA godz.20:45

 

Dramat/ obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/r3MqosyhAiM, teledysk: https://youtu.be/HSyCtsQo1vM  

 

Data premiery: 2 października 2015


Reżyseria: Bartek Prokopowicz
Występują: Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Danuta Stenka, Eryk Lubos

OPIS
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.

Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych znakomici Agnieszka Żulewska („Bejbi Blues”) Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”), Danuta Stenka oraz Eryk Lubos.  Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”).